maciek1

Partnerzy

podkarpacie
ustrzyki
besko
zarszyn
ebukowsko-jpg
ekomancza-jpg
etyrawa-jpg
lesko
brzozow
zarszyn
wsanok
wbieszczadach.net
 

Zostań

Zostań fotoreporterem izagorz.pl Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!
Kontakt z redakcją:

E-mail: redakcja@izagorz.pl

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 

Gadżety audio do łazienki

Aranżacja wnętrza, a co za tym idzie jego nastrój są niezwykle istotnymi aspektami wpływającym na ludzką psychikę oraz dobre samopoczucie. Zasada ta dotyczy nie tylko sypialni czy pokoju dziennego, ale również łazienki. Każdego dnia spędzamy tam średnio 1 – 2 godziny ze swojego życia. To właśnie tam kierujemy pierwsze swoje kroki tuż po przebudzeniu się, jest to także pomieszczenie, które jako ostatnie odwiedzamy zaraz przed snem.

bathroom-881124 1920

Niezależnie od tego czy jesteśmy miłośnikami nowoczesnych wnętrz, pełnych przepychu, oryginalnych dodatków czy też lubimy minimalistyczny i pełen prostoty styl, łazienka powinna być przede wszystkim funkcjonalna oraz dostosowana do naszych wymagań i potrzeb. Pomieszczenie to ma być miejscem skłaniającym ku odpoczynkowi. A jak wiadomo, nic tak nie sprzyja kreowaniu kojącej nerwy atmosfery, pełnej relaksu jak dobra muzyka czy film. Aby podczas gorącej, pełnej bąbelków i piany kąpieli móc pooglądać swój ulubiony serial, a w trakcie brania prysznica posłuchać najnowszych muzycznych kawałków warto zainwestować w gadżety audio do łazienki.

Produkty audio do łazienki

Obecnie na rynku można znaleźć szereg gadżetów audio do łazienki. Produkty te zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o użytkowaniu ich w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności takich jak łazienka, ale także kuchnia, taras czy weranda. W szerokiej ofercie sklepów multimedialno-elektronicznych można znaleźć między innymi łazienkowe systemy audio, głośniki do łazienki, takie jak np. https://www.aquasound.pl/glosniki-lazienkowe/ oraz telewizory do łazienek.

Łazienkowe systemy audio

Pod tą nazwą kryją się urządzenia umożliwiające wykorzystanie własnego sprzętu jako źródła dźwięku. Są to przede wszystkim głośniki Bluetooth. Dźwięk może płynąć na przykład ze smartfona lub komputer, z którego za pośrednictwem Bluetooth możliwe staje się przesłanie skomponowanej playlisty wybranych utworów muzycznych. Dodatkowo bluetooth audio system pozwala także na słuchanie radia internetowego. Prócz klasycznych systemów audio, które wymagają innego zewnętrznego urządzenia jako źródła muzyki istnieją także samodzielne systemy audio. Rozwiązanie to jest nieco droższe, ale wygodniejsze i jeszcze łatwiejsze w obsłudze.

Telewizory i głośniki łazienkowe

Z pewnością nikogo nie trzeba przekonywać o tym, jak miło by było móc oglądać film i jednocześnie wygrzewać się w ciepłej, aromatycznej kąpieli. Z myślą o realizacji tych właśnie potrzeb powstały wodoodporne telewizory łazienkowe. Łączą one w sobie nie tylko komfort użytkowania lecz także nowoczesny design. To samo tyczy się głośników do łazienki, z których dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, podczas mycia, pielęgnacji ciała lub nakładania makijażu płynie miła dla ucha muzyka.

Komentarze   

0 #1 profile9420 2018-11-01 13:55
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

http://escoliadas.com/guestbook/public/img-1539196430.jpg
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież