maciek1

Partnerzy

podkarpacie
ustrzyki
besko
zarszyn
ebukowsko-jpg
ekomancza-jpg
etyrawa-jpg
lesko
brzozow
zarszyn
wsanok
wbieszczadach.net
 

Zostań

Zostań fotoreporterem izagorz.pl Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!
Kontakt z redakcją:

E-mail: redakcja@izagorz.pl

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 

Prezentujemy wyniki weekendowych, świątecznych spotkań piłkarskich na naszych boiskach.

 

piłkaPrezentujemy wyniki weekendowych, świątecznych spotkań piłkarskich na naszych boiskach.

IV liga 2015/2016, grupa: podkarpacka

Kolejka 17 - 26 marca

 

Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)

1-2

LKS Skołoszów

26 marca, 13:00

Cosmos Nowotaniec

1-1

LKS Pisarowce

26 marca, 13:00

Przełom Besko

7-2

Rzemieślnik Pilzno

26 marca, 12:00

KS Wiązownica

2-1

Bukowa Jastkowice

26 marca, 13:30

Sokół Nisko

0-0

Stal Nowa Dęba

26 marca, 15:00

Błękitni Ropczyce

1-1

Crasnovia Krasne

26 marca, 13:00

Jedność Niechobrz

0-2

Kolbuszowianka Kolbuszowa

26 marca, 14:00

Wisłoka Dębica

1-1

Wisłok Wiśniowa

26 marca, 14:00

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Cosmos Nowotaniec

17

41

13

2

2

35-12

2.

 Sokół Nisko

17

40

12

4

1

29-15

3.

 Wisłok Wiśniowa

17

30

9

3

5

29-23

4.

 Crasnovia Krasne

17

29

9

2

6

34-20

5.

 KS Wiązownica

17

29

9

2

6

25-21

6.

 Błękitni Ropczyce

17

29

8

5

4

28-19

7.

 LKS Pisarowce

17

28

8

4

5

31-24

8.

 Kolbuszowianka Kolbuszowa

17

25

8

1

8

21-24

9.

 Stal Nowa Dęba

17

23

6

5

6

20-13

10.

 Rzemieślnik Pilzno

17

21

5

6

6

29-27

11.

 LKS Skołoszów

17

20

6

2

9

22-30

12.

 Wisłoka Dębica

17

20

5

5

7

22-26

13.

 Bukowa Jastkowice

17

17

4

5

8

19-27

14.

 Przełom Besko

17

14

4

2

11

25-34

15.

 Jedność Niechobrz

17

12

3

3

11

14-30

16.

 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)

17

3

0

3

14

9-47

Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Krosno

Kolejka 16 - 26 marca

 

Czarni 1910 Jasło

1-0

Iwonka Iwonicz

26 marca, 12:00

Kotwica Korczyna

2-1

Markiewicza Krosno

26 marca, 12:00

LKS Skołyszyn

2-2

Iskra Przysietnica

26 marca, 12:00

Partyzant Targowiska

2-2

Gaudium Łężyny

26 marca, 12:00

Orzeł Faliszówka

4-2

Zgoda Zarszyn

26 marca, 12:00

Orzeł Bieździedza

0-4

Grabowianka Grabówka

26 marca, 12:00

Przełęcz Dukla

1-0

Szarotka Uherce

26 marca, 12:00

Bieszczady Ustrzyki Dolne

0-0

Górnik Strachocina

26 marca, 12:00

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

 

1.

 Przełęcz Dukla

16

40

13

1

2

36-11

 

2.

 Czarni 1910 Jasło

16

38

11

5

0

40-16

 

3.

 Kotwica Korczyna

16

33

9

6

1

28-13

 

4.

 LKS Skołyszyn

16

28

7

7

2

29-21

 

5.

 Iwonka Iwonicz

16

27

8

3

5

38-28

 

6.

 Partyzant Targowiska

16

27

7

6

3

28-14

 

7.

 Markiewicza Krosno

16

23

7

2

7

22-33

 

8.

 Grabowianka Grabówka

16

22

6

4

6

27-24

 

9.

 Iskra Przysietnica

16

21

5

6

5

25-25

 

10.

 Gaudium Łężyny

16

20

5

5

6

29-28

 

11.

 Szarotka Uherce

16

19

5

4

7

21-23

 

12.

 Orzeł Bieździedza

16

16

5

1

10

23-31

 

13.

 Górnik Strachocina

16

15

4

3

9

22-34

 

14.

 Zgoda Zarszyn

16

12

3

3

10

26-36

 

15.

 Orzeł Faliszówka

16

9

2

3

11

25-51

 

16.

 Bieszczady Ustrzyki Dolne

16

3

0

3

13

9-40

 

Klasa A 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 19 - 26 marca

 

Pauza: Płomień Zmiennica.

    

Leśnik Baligród

0-3

Wisłok Krościenko Wyżne

 

(wo)

 

Cisy Jabłonica Polska

4-1

LKS Długie

26 marca, 11:00

Iskra Iskrzynia

0-1

Orzeł Bażanówka

26 marca, 12:00

Wisłok Sieniawa

2-0

LKS Haczów

26 marca, 12:00

Victoria Pakoszówka

2-2

LKS Izdebki

26 marca, 13:00

Brzozovia Brzozów

2-1

Bukowianka Bukowsko

26 marca, 12:00

Lotniarz Bezmiechowa

4-1

Błękitni Jasienica Rosielna

26 marca, 12:00

Ekoball Sanok

3-2

Sanovia Lesko

26 marca, 12:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Ekoball Sanok

18

49

16

1

1

62-13

2.

 Lotniarz Bezmiechowa

18

34

11

1

6

42-26

3.

 Orzeł Bażanówka

18

33

9

6

3

38-30

4.

 LKS Długie

17

33

10

3

4

29-21

5.

 Sanovia Lesko

18

29

9

2

7

32-29

6.

 Iskra Iskrzynia

18

27

8

3

7

39-27

7.

 Cisy Jabłonica Polska

18

27

9

0

9

40-30

8.

 Victoria Pakoszówka

18

27

8

3

7

36-32

9.

 Bukowianka Bukowsko

18

26

8

2

8

30-35

10.

 Brzozovia Brzozów

18

20

6

2

10

27-40

11.

 Płomień Zmiennica

17

20

6

2

9

33-38

12.

 Wisłok Sieniawa

18

19

6

1

11

35-45

13.

 LKS Haczów

18

18

4

6

8

24-30

14.

 Błękitni Jasienica Rosielna

18

17

5

2

11

23-40

15.

 LKS Izdebki

18

17

4

5

9

24-43

16.

 Wisłok Krościenko Wyżne

18

16

4

4

10

29-44

17.

 Leśnik Baligród

18

22

7

1

10

32-52

Klasa A 2015/2016, grupa: Krosno II

Kolejka 16 - 26 marca

 

Polonia Kopytowa

1-3

Tempo Nienaszów

26 marca, 12:00

Sobniów Jasło

0-0

Start Rymanów

26 marca, 12:00

Tęcza Zręcin

0-0

Nafta Jedlicze

26 marca, 12:00

Ostoja Kołaczyce

4-0

LKS Czeluśnica

26 marca, 12:00

Orzeł Lubla

3-1

LKS Moderówka

26 marca, 12:00

Karpaty Klimkówka

2-1

Burza Rogi

26 marca, 12:00

Wisłoka Nowy Żmigród

2-2

Zamczysko Mrukowa

26 marca, 12:00

KS Zarzecze

2-2

LKS Osiek Jasielski

26 marca, 12:00

 

RAZEM

 
 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

  

1.

 Nafta Jedlicze

16

36

11

3

2

43-20

  

2.

 Zamczysko Mrukowa

16

34

10

4

2

28-19

  

3.

 Tempo Nienaszów

16

33

11

0

5

40-19

  

4.

 Orzeł Lubla

16

33

10

3

3

44-29

  

5.

 Ostoja Kołaczyce

16

29

9

2

5

28-18

  

6.

 Start Rymanów

16

27

8

3

5

34-18

  

7.

 LKS Czeluśnica

16

27

8

3

5

39-26

  

8.

 Wisłoka Nowy Żmigród

16

25

8

1

7

39-41

  

9.

 LKS Moderówka

16

23

7

2

7

35-32

  

10.

 KS Zarzecze

16

21

6

3

7

23-25

  

11.

 Karpaty Klimkówka

16

15

4

3

9

27-38

  

12.

 Polonia Kopytowa

16

14

4

2

10

23-42

  

13.

 Sobniów Jasło

16

14

3

5

8

23-35

  

14.

 Burza Rogi

16

13

4

1

11

23-32

  

15.

 Tęcza Zręcin

16

13

3

4

9

26-35

  

16.

 LKS Osiek Jasielski

16

6

1

3

12

19-65

  

Dodaj komentarz

Komentarze   

0 #1 profile4494 2018-11-01 11:04
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

http://photoengraving-f2f.com/guestbook/public/img-1539196487.jpg
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież