maciek1

Partnerzy

podkarpacie
ustrzyki
besko
zarszyn
ebukowsko-jpg
ekomancza-jpg
etyrawa-jpg
lesko
brzozow
zarszyn
wsanok
wbieszczadach.net
 

Zostań

Zostań fotoreporterem izagorz.pl Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!
Kontakt z redakcją:

E-mail: redakcja@izagorz.pl

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 

Nowy Projekt Stowarzyszenia „Nasza Przyszłość – Tarnawa”

TARNAWA / Zarząd Stowarzyszenia „Nasza Przyszłość – Tarnawa” informuje mieszkańców Gminy Zagórz, że pozyskało z Ministerstwa Sportu i Turystyki dotację w łącznej wysokości 40.000,00 zł na realizację zadania z zakresu upowszechnianie aktywności fizycznej różnych grup społecznych pod nazwą: Aktywność dla każdego - pływanie, siatkówka czy aerobik - wybierz sam. Projekt ten opracowany przez Prezesa Stowarzyszenia Janusza Krajnika, uzyskał pozytywną ocenę i akceptację komisji konkursowej MSiT i będzie realizowany przy współpracy z Burmistrzem Miasta i Gminy Zagórz, w okresie od 1 marca do 31 grudnia 2016r. Łączna wartość projektu wynosi 51.700,00 zł. Obszarem naboru do Projektu jest teren Gminy Zagórz. Już niebawem pojawią się szczegóły związane z naborem do poszczególnych zadań projektu. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, która obejmować będzie 3 aktywności: pływanie dla 90 osób (3 tury po 30 osób) – 10 zajęć 1,5 godz. na basenie w Lesku, siatkówkę dla 20 osób - trzydzieści 2-u godzinnych zajęć treningowych – sala gimnastyczna Gimnazjum w Tarnawie Dolnej oraz aerobik - łącznie dla 50 osób – 2 grupy – 2x30 1-no godzinnych zajęć – sala gimnastyczna Gimnazjum w Tarnawie Dolnej. Tym razem oferta obejmuje osoby w różnym wieku od 3 lat do 40+ i starsi.

aerobik1 copy 

W latach 2010 do 2014 Stowarzyszenie już 4-ro krotnie realizowało zadania z MSiT w formie Programów „Umiem pływać” skierowanych do dzieci w wieku 6 do 15 lat na łączną kwotę 76 tys. złotych.

źródło: Miasto i Gmina Zagórz

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież